Select Your Xiaomi


Xiaomi Telefon Tamiri

Xiaomi telefonlar başarılı tasarımı ve özellikleri ile son zamanlarda ön plana çıkan markalar arasında yerine aldı. Xiaomi’nin yakın zamanda ülkemize girmiş olması teknik destek bulma endişelerini de beraberinde getirmiştir. Fakat Xiaomi markasının önemli ölçüde ilgi görmesi bu sorunların kısa sürede çözümünde etkili olmuştur. Xiaomi cep telefonları yüksek kamera özellikleri, hafıza ve kullanım kolaylığı ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Xiaomi cep telefonu tamiri de birçok noktada garantili bir şekilde yapılmaktadır. Xiaomi cep telefonlarının tamir ve bakımları için yeteri kadar teknik servis bulmak mümkündür. Teknik servisler Xiaomi cep telefonlarını garanti kapsamında ve garanti sonrasında orijinal yedek parçalar kullanarak tamir yapmaktadır.

Xiaomi Telefon Tamiri

Xiaomi telefon tamiri mekanik ve yazılımsal olarak iki farklı yoldan yapılmaktadır. Xiaomi telefonların açma ve kapama tuşu, kamera, ekran, ses tuşları ve şarj girişi gibi mekanik aksamlarında meydana gelen arızalarda cihaz açılarak arızalı olan parçaların tamiri yapılmaktadır. Tüm cep telefonlarında olduğu gibi Xiaomi cep telefonlarında da düşme, çarpma ve su ile temas gibi durumlardan kaynaklanan tamir ihtiyaçları meydana gelmektedir.

Bununla birlikte cep telefonlarında genel olarak görülen açma ve kapama tuşlarının yoğun kullanımdan kaynaklanan sorunlarda ortaya çıkabilmektedir. Xiaomi cep telefonları genel olarak sağlam bir kasa ve darbelere dayanıklı ekran camına sahiptir. Ancak zaman zaman dayanma sınırları üzerinde bir darbeye maruz kalarak cihazlarda arızalar oluşmaktadır.

Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi’nin ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya başlaması çok uzun süre olmasa da hemen hemen her yerde Xiaomi Teknik Servis bulmak mümkündür. Xiaomi markasının geçmişi ülkemizde çok bilinmese de Xiaomi elektronik devre üretiminde bir dünya markası durumundadır. Xiaomi Teknik Servislerinde her modelde Xiaomi cep telefonlarına ait orijinal yedek parçalar bulunmaktadır.

Xiaomi cihazlara garanti kapsamında gerekli müdahaleler yapılırken, garanti süresi dolmuş olan cihazlar da en uygun orijinal yedek parça temini ile tamir ve bakım hizmetleri sunulmaktadır. Xiaomi marka cep telefonlarınıza ait orijinal ekran, kamera, flaş, açma ve kapama tuşu, ses tuş takımı, mikrofon, hoparlör ve şarj giriş parçaları bulunmaktadır.

×