Select Your Huawei

P40

P40

Y7p

Y7p

Y5p

Y5p

Y6p

Y6p


Huawei Cep Telefonu Tamiri

Huawei cep telefonu kullanıcı sayısı hızla artmaktadır. Kullanılan telefonlarda, kullanımdan ya da teknik sistemlerden kaynaklı arızalar olduğunda tamir hizmeti veriyoruz. The repair house olarak web sitemizde hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Huawei marka telefonların tüm modellerinin satış ve teknik hizmetleri sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Huawei cep telefonu tamiri işlemlerini profesyonel olarak yapıyor, arızalı parçaları orijinal yedek parçalar ile değiştirerek, telefonu sıfır ayarına getiriyoruz.

Cep Telefonu Tamiri

Sitemizi incelediğinizde, piyasada yer alan tüm cep telefonu markalarını görebilirsiniz. Huawei kullanıcıları, satın almak istediklerinde ya da teknik servis hizmetlerine ihtiyaç duyduklarında, telefon modelini seçerek işlem yapabiliyorlar.

Sitemizde yer alan, Huawei cep telefonu modelleri şunlardır;

• Huawei Mate 9
• Huawei P10
• Huawei P10 Lite
• Huawei P9
• Huawei P9 Lite
• Huawei P8

Bu cep telefonlarının tamirlerinde kullandığımız parçalar için kullanıcı hataları dışında diğer şartlara 6 ay garanti veriyoruz. Cep telefonlarının darbe sonucu kırılması, sıvı teması gibi durumlar, garanti kapsamımız dışındadır. Telefonda meydana gelebilecek yazılım ya da donanım arızalarını garanti kapsamında yapıyoruz.

Orijinal Parçalar

The Repair House olarak, tüm müşterilerimizin güvenini kazanabilmek için yaptığımız işlemlerde, orijinal ürünler kullanıyoruz. Huawei marka cep telefonlarının sitemizde yer alan modelleri için her türlü onarım ve bakım hizmetlerini veriyoruz. The Repair House güvencesi ile telefonunuzun tamirini kısa sürede yaptırabiliyor ve telefonunuza kavuşabiliyorsunuz. Teknik ve uzman ekiplerimiz telefonlarınıza müdahale ediyor, tüm sorunları en iyi ve kalıcı şekilde çözmeye çalışıyoruz.

Hizmet Kalitesi

Cep telefonu tamir işlemlerinde, müşterilerimize güven vermeye ve kaliteli ürünler ile cihazlarını daha sağlam yapmaya çalışıyoruz. Tamir ve onarım işlemlerinde kullandığımız tüm yedek parçalar A kalite ve orijinal ürünlerdir. Parça değişimlerinde müşterilerimize fiyat seçeneklerini sunuyor ve onaylarını alarak işlem gerçekleştiriyoruz.

Veri Güvenliği

Cep telefonlarında kayıtlı olan kişisel verilerin güvenliğine önem gösteriyoruz. Tamir işlemlerimizde, telefon sıfırlama yapmadığımız için verileriniz kaybolmuyor ve korunuyor. Tamir için firmamıza teslim edilen cep telefonlarındaki tüm kişisel bilgilerin gizliliğine önem veriyor, başkaları tarafından görülmesini ve kullanılmasını önlüyoruz.

×