Orijinal Ekran Onarım Hizmetleri

Cep telefonlarında en fazla karşılaşılan sorunlar arasında ekran sorunları gelmektedir. Yeni nesil akıllı cep telefonlarının neredeyse tümü dokunmatik ekran özelliğine sahiptir. Akıllı dokunmatik cep telefonlarının bir yüzünü komple ekran oluşturmaktadır.

Bu kadar geniş bir yüzeye sahip olan ekran da bazı durumlarda darbelere maruz kalmaktadır. Cep telefonu ekran değişimi yaratan hususlar çarpma, düşme, çizilme, çatlama, dokunmatik özelliği ve renk pigmentlerinin kararması şeklinde ortaya çıkmaktadır. Cep telefonu ekranında ortaya çıkan bu tür sorunlarda ekran değişiminin yapılması gereklidir.

Cep telefonu ekranında renk pigmentlerinin kararması nokta şeklinde başlayarak her geçen gün bu kara noktanın daha fazla büyümesiyle sonuçlanmaktadır. Ekranda oluşan kararmalar darbe veya su gibi etkenlerden meydana gelmektedir.

Cep telefonlarının ekran değişimi için cihazın açılması gerekmektedir. Cep telefonu ekran değişimi yapıldıktan sonra en iyi verimi sağlamak için orijinal ekran takılması tavsiye edilmektedir. Kırılan, çatlayan, kararan veya dokunmatik yüzeyi bozulan ekranların değişim işlemleri kısa sürede gerçekleşmektedir.

Ekran değişimi yapılırken cihaz açılır ve ekranın ana karta bağlı olduğu noktalardan teknik olarak sökülür ve eski ekran çıkartılır. Cep telefonunun markasına göre temin edilen orijinal ekran ince bir çalışma ile sökülen noktalardan kaynakla tutturularak yerine oturtulur. Cep telefonları çok küçük ve karmaşık elektronik devrelerden meydana gelmektedir.

Bu yüzden cep telefonu tamirlerinde ustalık önemlidir. Çünkü ekran değişimi sırasında yapılacak küçük bir hata cep telefonunun kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir.

Cep telefonlarının ekranlarında meydana gelen sorunlarda ekran değişim servisi kullanmak önemlidir. Ülkemizde kullanılan her marka cep telefonunun ekran değişim servisi bulunmaktadır. Bu servislerde eğitimli ve deneyimli ekipler cep telefonu ekranlarında meydana gelen sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Akıllı cep telefonlarının ekranlarında meydana gelen sorunların çözümünde cep telefonu marka ve modeline ait orijinal parçaların kullanılması telefonun rahat ve daha uzun süre sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Akıllı cep telefonlarının ekranlarında meydana gelen sorunlardan birisi de dokunmatik işlevinin bozulmasıdır. Ekran değişim servisleri dokunmatik işlevlerini kısa sürede düzelterek aktif hale getirmektedir.

Sadece Orijinal Parça Kullanılır

Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir. Kaliteden yana The Repair House’a karşı bir şüpheniz olmasın. Cihazınız en kısa süre içinde elinize ulaşır.

6 Ay Garantilidir

Kullandığımız parçalar kullanıcı hatalarının dışında 6 ay garantilidir. Sıvı teması, kırılması vb. durumlar ürünü garanti dışı bırakmaktadır. Bunların dışında yaşadığınız problemlerde bize geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Çünkü teknik müdahale konusunda uzmanız ve hijyenik çalışıyoruz. Olabildiğinden daha çabuk bir şekilde hizmet sağlamak için gayret gösteriyoruz.
Kullandığımız parçalar A kalite parçalardır ve her biri orijinaldir. Bazı müşterilerimizin fiyatı yüksek bulması üzerine çıkma ürünler de kullanılabilir fakat özel bir istek olmadan böyle bir şey asla yapılmaz.
Bu tür müdahalelerin bitiş süresi cihazınızın aldığı arızaya göre değişmekle birlikte en az ortalama 45 dakika sürmektedir.
Kesinlikle hayır. Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz hassasiyetten ötürü böyle bir işlem sağlamıyoruz. The Repair House olarak sadece onarım ve parça değişimi hizmeti sağlıyoruz.

Galeri

×