Batarya Değişimi

Cep telefonu kullanımı ülkemizde ve tüm dünyada oldukça fazladır. Neredeyse her bireyin gün içerisinde kullandığı akıllı cep telefonlarının tamiri belirli bir program dahilinde yapılmaktadır. Sık kullanıma bağlı olarak deforme olan batarya kısmı için belirli bir tamir aşamasının olması gerekir. Özellikle bataryanın verimli olması cep telefonunun kullanım zamanını da arttırmaktadır. Batarya tamiri için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Online sitemiz aracılığı ile gerekli bilgilere tek tıkla erişebilirsiniz. Batarya tamirinde deneyimli personelimiz en kısa sürede tamir ve değişim işlemlerini yapabilmektedir. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme olanaklarıyla her marka telefonun batarya işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

Kullanılan her cep telefonunun batarya kısmı mevcuttur. Kısacası bu alana enerji adı da verebiliriz. Cep telefonlarının açılması ve kullanılmasıyla azalan ve şarj aleti ile yeniden doldurulabilen bu mekanik aksamın tamiri için bize güvenebilirsiniz. Batarya tamirinde özel fırsatlar için bize her zaman güvenebilirsiniz. Batarya tamiri için hizmet veren teknik servisimiz tüm farkındalığı ile ilk sıradadır.

Tecrübeli ekip, hijyenik ortamlar ve güven veren yaklaşımlarla biz her zaman sizlerin yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Kullanılmayan ve kullanılması büyük tehlike yaratan bataryaların değişiminde de önce size danışarak adım atarız. Birlikte verdiğimiz kararlarla cep telefonu kullanımını kısıtlamadan yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Genel itibari ile kullanım ömrü tamamlanan fakat cihazda herhangi bir sorun yaratmayan kısımlar haricinde değişmesi gereken tek parça bataryadır. Maddi olarak yeni bir külfet altına girmeden batarya değişimi için bize direk olarak başvuru sağlayabilirsiniz. Cep telefonlarının marka ve modeline göre değişen batarya değişimleri teknik adamlarımız tarafından yapılabilmektedir. Batarya tamiri için bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bataryaların değişimi ve bakımı için bize güvenebilirsiniz. Batarya değişimleriyle birlikte diğer bakım işlemlerimiz aynı paket içinde fiyatlanmaktadır. Bu konuda bize her zaman güvenip cihazınızı teslim edebilirsiniz. Değişim için kullandığımız tüm bataryalar %100 orijinal ve uyumludur. Bu konuda gösterdiğimiz hassasiyet bize sizin memnuniyetiniz olarak geri dönecektir.

Sadece Orijinal Parça Kullanılır

Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir. Kaliteden yana The Repair House’a karşı bir şüpheniz olmasın. Cihazınız en kısa süre içinde elinize ulaşır.

6 Ay Garantilidir

Kullandığımız parçalar kullanıcı hatalarının dışında 6 ay garantilidir. Sıvı teması, kırılması vb. durumlar ürünü garanti dışı bırakmaktadır. Bunların dışında yaşadığınız problemlerde bize geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Çünkü teknik müdahale konusunda uzmanız ve hijyenik çalışıyoruz. Olabildiğinden daha çabuk bir şekilde hizmet sağlamak için gayret gösteriyoruz.
Kullandığımız parçalar A kalite parçalardır ve her biri orijinaldir. Bazı müşterilerimizin fiyatı yüksek bulması üzerine çıkma ürünler de kullanılabilir fakat özel bir istek olmadan böyle bir şey asla yapılmaz.
Bu tür müdahalelerin bitiş süresi cihazınızın aldığı arızaya göre değişmekle birlikte en az ortalama 45 dakika sürmektedir.
Kesinlikle hayır. Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz hassasiyetten ötürü böyle bir işlem sağlamıyoruz. The Repair House olarak sadece onarım ve parça değişimi hizmeti sağlıyoruz.

Galeri

×