Mobil cihazınızı seçin

iPhone Mikrofon Değişimi

İPhone, Apple firması tarafından tasarlanıp, üretime geçirilen bir telefon markasıdır. 29 Haziran 2007 yılında ilk modelini piyasaya sunmuştur. İPhone’da dahili kamera, görsel sesli mesajlaşma, yazılı mesajlaşma, kablosuz internet gibi bir çok özellik bulunmaktadır. İPhone’nun 8 farklı modeli mevcuttur. Bu sekiz modelden ilk beş modelinin 3.5 inç ekranı varken diğer çıkan modellerinde 4 inç ekran bulunmaktadır

The Repair House ailesi olarak telefonunuzda meydana gelen sıkıntıların ne kadar can sıkıcı bir durumda olduğunun farkındayız. Günümüzde telefon herkesin vazgeçilmez bir organı olmuştur. Sizleri bu organdan uzaklaştırmak yerine, sizleri daha yakın kılmaktayız. Telefonunuzda oluşan çeşitli arızaların sorununu 30 dakika içerisinde tespit edip, hemen sorunları gidermekteyiz. Bu sayede sizler cep telefonunuzdan uzak kalmamış oluyorsunuz.

Bu kadar hızlı bir şekilde telefon tamiri yapan firmaları bulmak hemen hemen imkansızdır. Firmamızın hızını yılların bize vermiş olduğu tecrübeye ve ekibimizin güçlü teknik bilgisine borçluyuz. Firmada çalışmakta olan ekibimiz %100 orijinal ve kaliteli parçalar kullanarak sizlere daha iyi şekilde yardımcı oluyor. Yapmakta olduğumuz tüm tamirlerin, kalıcı olmasına özen göstermekteyiz.

Ekibimizin güçlü teknik donanımı ve bilgisi sayesinde, kalıcı olacak şekilde iPhone mikrofon değişimi yapmaktayız. Yazılım problemleri, tuş arızaları, ekran sorunları, kırılan cam ve ekran değişimi, batarya değişimi ve sıvı ile temasa girmiş olan cihazınızın tüm sorunlarını kısa bir süre içerisinde hallediyoruz.

Eğer işinizin hem kaliteli hem de maliyetli olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçip sorunlarınızı aktarabilirsiniz. Güçlü donanıma sahip olan ekibimiz ile tüm sorunlarınıza hemen çareler üreterek, sistematik olarak yardımcı oluyoruz.

Teknik donanımımız ile siz müşterilerin sorunlarına çareler üretmenin yanı sıra piyasada ki diğer firmalara göre daha ucuz çalışmaktayız. Getirmiş olduğunuz cihazınızın tamirini daha kaliteli, orijinal parçalar kullanarak daha ucuza yapmaktayız.

Sizlerde piyasanın sunduğu kalitesiz ve pahalı işlerden sıkıldıysanız doğru yerdesiniz. Kalitenin ve ucuzluğun tek adresi olan The Repair House’a hoş geldiniz.

İPhone Mikrofon Değişimi Fiyatları

İPhone, birçok modele sahip akıllı telefon çeşididir. İPhone mikrofon değişimi fiyatları bazı firmalarda gerçekten çok uçuk fiyatlardadır. The Repair House ailesi olarak fiyat konusunda siz müşterilerimizi daha ılımlı yaklaşarak yardımcı olmaktayız. Hem kaliteli hem de ucuz bir iş olmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İPhone mikrofon değişimi fiyatlarımız modellerine göre şöyledir;

 • iPhone X mikrofon değişim fiyatı 300 TL
 • iPhone Xs Max mikrofon değişim fiyatı 350 TL
 • iPhone Xs mikrofon değişim fiyatı 350 TL
 • iPhone 8 Plus mikrofon değişim fiyatı 200 TL
 • iPhone 8 mikrofon değişim fiyatı 180 TL
 • iPhone 7 Plus mikrofon değişim fiyatı 200 TL
 • iPhone 7 mikrofon değişim fiyatı 150 TL
 • iPhone 6 Plus mikrofon değişim fiyatı 130 TL
 • iPhone 6s mikrofon değişim fiyatı 120 TL
 • iPhone 6s Plus mikrofon değişim fiyatı 140 TL
 • iPhone 6 mikrofon değişim fiyatı 100 TL
 • iPhone 5s mikrofon değişim fiyatı 80 TL
 • iPhone 5 mikrofon değişim fiyatı 80 TL

Bunlar ve bunlar gibi birçok iPhone markalı telefonlarınızın mikrofon değişimini ucuz ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Geçmişten gelen birikim ve çok güçlü teknik donanıma sahip ekibimiz ile sorunlarınızı çok kısa sürede gideriyoruz. Hafta içi ve cumartesi günleri saat 10.00’da açılış yapıp akşam 18.00’de kapanış yapmaktayız. Gün içerisinde siz müşterilerimizin her türlü sorunlarına çözüm üretmekteyiz. Merkezimiz İstanbul Eyüp’te bulunmaktadır.

Sadece Orijinal Parça Kullanılır

Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir. Kaliteden yana The Repair House’a karşı bir şüpheniz olmasın. Cihazınız en kısa süre içinde elinize ulaşır.

6 Ay Garantilidir

Kullandığımız parçalar kullanıcı hatalarının dışında 6 ay garantilidir. Sıvı teması, kırılması vb. durumlar ürünü garanti dışı bırakmaktadır. Bunların dışında yaşadığınız problemlerde bize geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Çünkü teknik müdahale konusunda uzmanız ve hijyenik çalışıyoruz. Olabildiğinden daha çabuk bir şekilde hizmet sağlamak için gayret gösteriyoruz.
Kullandığımız parçalar A kalite parçalardır ve her biri orijinaldır. Bazı müşterilerimizin fiyatı yüksek bulması üzerine çıkma ürünler de kullanılabilir fakat özel bir istek olmadan böyle bir şey asla yapılmaz.
Duis felis nunc, finibus eget ipsum eu, placerat pharetra tellus. Donec nec feugiat lectus. Maecenas cursus suscipit ex vel rutrum. Nam id egestas nulla. Nam leo nisi, finibus nec nisl et, euismod ornare eros. Nam rhoncus sem a massa sodales pulvinar quis quis turpis. Donec sit amet congue mauris.
Kesinlikle hayır. Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz hassasiyetten ötürü böyle bir işlem sağlamıyoruz. The Repair House olarak sadece onarım ve parça değişimi hizmeti sağlıyoruz.

Galeri

×