iPhone Se Kulaklık Soketi Değişimi

İphone cihazınızı uzun süre kullanım sonucu kulaklık soket girişinde bozulma veya aşınma oluşacağından cihazınızın kulaklık alanından gelen seslerde cızırtılar ve ses sorunu yaşayabilir. Bu durumlarla karşılaşmamak ya da bu karşılaştıysanız Orjinal iPhone Se kulaklık soketi değişiminin yapılması gerekmektedir. Bu işlem The Repair House servisinde 30 dakika içerisinde gerçekleşiyor ve konusunda uzmanlaşan Apple sertifikalı personeller tarafından telefonunuzun kulaklık soketi değişimi gerçekleştirilir.

 • The Repair House güvencesiyle tüm teknik servis işlemleriniz 12 Ay hizmet garantilidir.
 • Orjinal iPhone Se kulaklık soketi kullanılmaktadır.
 • 30 Dakikada Kulaklık Soketi Değişimi yapılır ve daha sonra ses problemi yaşamadan cep telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • İstanbul İçi Express Kurye hizmetimiz ile cihazınızı kapınızdan alıyoruz.

iPhone Se Kulaklık Soketi Değişimi Fiyatı: 80 TL

Montaj işlemi ücrete dahildir. Hiçbir şekilde ek ücret yansıtılmamaktadır.

iPhone Se Kulaklık Soketi Değişimi Tamiri Nasıl Yapılır?

Cihazınız The Repair House Teknik servisimize getirdiğiniz andan itibaren teknik ekibimiz cihazınızın tüm kontrollerini sağlar, cihazınızı servis odasına alınır. iPhone 8 kulaklık soketi değişimi, Teknik servis odalarımız tamamen statik elektrikten arındırılarak cep telefonu teknik servis işlemlerinin yapılacağı şekilde dizayn edilmiştir. Düzenli olarak sterilize yapılan bir ortamda işlem gerçekleşmektedir. Cihazınızın kulaklık soketi çıkarıldıktan sonra cihazınıza uygun donanımlar vasıtasıyla temizlenir. Daha sonra orijinal iPhone 8 kulaklık soketi cihazınıza çok dikkatli bir şekilde takılır. Tüm bu işlemler bittikten sonra teknik ekibimiz telefonunuzda gerekli testleri yapılarak herhangi bir problem olmadığını teyit ettikten sonra telefonunuzu tarafınıza teslim eder.

Eyüp The Repair House ve Fatih The Repair House şubelerimize gelerek yaptıracağınız İphone kulaklık soketi değişimi 30 dakika içerisinde sonuçlanmaktadır.

The Repair House 7/24 güvenlik kameraları ile gözetim altında tutulduğu gibi sigortalıdır. Yani cihazınız servisimize girdiği anda sigortalanmış olur. Aynı zamanda teknisyenlerimiz statik elektrikten arındırıcı bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kullanarak işlemler sağlanmaktadır.

Garanti süresi dahilinde kulaklık soketi ile ilgili, kullanıcı hatası (sıvı teması, cihazın darbe alması vb.) dışında karşılaşılan teknik sorunlar The Repair House teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

iPhone Se Kulaklık Soketi Değişimi Teslimat

Yerimize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız İstanbul İçi Express Kurye hizmetimiz ile cihazınızı kapınızdan alıyoruz. Kapınızdan aldığımız cihazınızı tamir ediyor ve aynı gün size geri teslim ediyoruz.

The Repair House Express Kargo

Aynı Gün Ayağınıza Gelen Kurye Hizmeti.


Yerimize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız İstanbul İçi Express Kurye

hizmetimiz ile cihazınızı kapınızdan alıyoruz.

Kapınızdan aldığımız cihazınızı tamir ediyor ve aynı gün size geri teslim ediyoruz.
  İphone Se Telefon Tamir Fiyatları

   

  YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM FİYATI

  iPhone SE ekran değişimi

  180 TL

  iPhone SE batarya değişimi

  80 TL

  iPhone SE arka kapak kasa değişimi

  80 TL

  iPhone SE şarj soketi değişimi

  80 TL

  iPhone SE mikrofon soketi değişimi

  80 TL

  iPhone SE hoparlör değişimi

  70 TL

  iPhone SE arka kamera değişimi

  80 TL

  iPhone SE ön kamera değişimi

  70 TL

  Sıkça Sorulan Sorular

  İphone Se Kulaklık soketi değişimi fiyatı ne kadar?

  Kulaklık soketi değişimi fiyatı 80 TL’dır.

  İphone Se Kulaklık soketi değişimi orijinal parçalarla mı kullanılıyor?

  Tüm Kulaklık soketi değişimi ve teknik servis işlemleriniz tamamen Orjinal parçalar kullanılarak yapılmaktadır.

  İphone Se Kulaklık soketi değişimini ne zaman yaptırmalıyım?

  Kulaklık soketi değişimi uzun süreler kullanımda aşınma vb. durumlar gerçekleştiğinden ötürü cihazın aksamına zarar verilmeden değiştirilmesini öneriyoruz.

  İphone Se Kulaklık soketi değişimi fiyatlarınıza KDV dahil mi?

  İphone Se Kulaklık soketi değişimi fiyatlarımıza KDV dahil edilmektedir. Ayrıca montaj işlemi de fiyatlarımıza dahildir.
  ×