Mobil cihazınızı seçin

İPhone Kasa Değişimi

Akıllı telefonlar artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Teknolojinin hızla geliştiği ve yenilendiği zamanlarda günün büyük bölümü telefonlarla geçiyor. Her geçen gün birbirinden farklı ve modelde akıllı telefon kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Ancak telefon piyasasındaki Apple marka İPhone telefon herkesin beğenisini kazanmış popüler telefonlar arasında yerini alıyor. Apple marka İPhone telefon özellikleri itibariyle bataryası içinde olan bir telefondur. Bu sebeple İPhone telefonda meydana gelen batarya sorunu telefonun bataryasını takıp çıkararak ya da bir telefoncudan batarya satın alarak çözmek mümkün değil.

İPhone telefonlarda meydana gelen batarya probleminin çözümü olarak kullanıcıların iki seçeneği bulunuyor. Eğer telefonun garanti süresi halen devam ediyorsa, telefonu garantiye göndererek batarya sorunu çözülebilir. Telefonun garantiden gelme süresi arıza durumuna göre farklılık gösterebilir. Telefon garanti süresi dolmuş İPhone telefonlar için ise telefoncular tarafından sorunun ne olduğu anlaşıldıktan sonra tamir edilebilir. İPhone kasa değişimi için telefonun arka kısmında bulunan vidalarla gerçekleştirilmektedir.

İPhone Kasa Sorunu Sebepleri

İPhone telefonların kasalarında meydana gelen sorunlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Telefonun düşürülmesi
  • Telefonun kılıfsız olarak kullanılması
  • Telefon yüzeyini bozacak maddelerin telefona temas etmesi
  • Telefonun ıslanması.

Özellikle uzun süredir kullanılan telefonların kasalarında zamanla bir takım yıpranmalar meydana gelir. Bu yıpranmaların önüne geçmek için kullanıcılar genellikle telefon kılıfı kullanır. Ancak her ne kadar koruma amacıyla telefon kabı kullanılsa da zamanla telefonun kasasında yıpranma ve aşınmalar meydana gelir.

İPhone telefonunuzun kasasını bazı internet alışveriş sitelerinde satılan kasa ve değiştirme aparatları yardımıyla evde kendiniz değiştirebileceğiniz gibi herhangi bir telefoncu yardımı ile de telefonunuzun kasasını değiştirebilirsiniz. Kullanıcılar yalnızca telefonda meydana gelen hasarlar sebebiyle değil aynı zamanda telefonlarının farklı bir renk ve görünüme sahip olması için de telefon kasalarını değiştirmek isteyebilir.

Telefonunuzu aldığınız renginden sıkıldıysanız ya da artık farklı bir İPhone telefon kullanmak istiyorsanız da telefonunuzun kasasını değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

İPhone Marka Telefonun Kasa Seçenekleri

Her piyasaya sunduğu modelde kendini yenileyen ve kullanıcılarına farklı deneyim yaşatan Apple marka İPhone telefonların oldukça farklı renkleri bulunuyor. Bu renkler beyaz yani silver, gece siyahı ya da parlak siyah, pembe, altın rengi şeklinde sıralanabilir. Ancak kullanıcılar iPhone kasa değişimi yaparak istedikleri renkte iPhone telefona sahip olabilir.

İPhone Kasa Değişimi Fiyatları

Kullandığı telefonun kasasını değiştirmek isteyen kullanıcılar İPhone’un kasa değişim fiyatlarını da bilmek istiyor. Kasa değişimini evde kendisi yapmak isteyen kullanıcılar için bazı internet satış sitelerinde her çeşit ve renkte iPhone kasası bulunuyor. Aynı zamanda telefonun kasasını değiştirmek için gerekli olan aparatlar da telefon kasası ile birlikte satılıyor.

İPhone kasa değişimi fiyatları piyasada oldukça farklı rakamlarla ifade ediliyor. Örneğin bir internet alışveriş uygulamasında yalnızca İPhone kasası fiyatı 80 ile 100 lira arasındayken bir başka internet alışveriş uygulamasında telefon kasası ve değiştirme gereçleriyle birlikte 100 ile 120 arasında bulunabiliyor. Bunun yanında telefon kasasını kendisi değiştirmek istemeyen kullanıcılar telefon yetkili servisleri aracılığı ile de İPhone telefonlarının kasa değiştirme hizmetinden faydalanabilir. İPhone telefon kasası değişimi için bir diğer belirleyici özellik ise telefonun modelidir.

Hangi model İPhone telefon kullanılıyorsa telefonun kasası değiştirilirken de aynı model kasa ile değiştirilmek zorunda. Apple İPhone telefonları için oldukça farklı model seçenekleri sundu. Eski modellerinden farklı bir dizayn ile piyasaya sürülen İPhone X, İPhone 11 gibi telefonların ekranlarında İPhone’un belirgin özelliklerinden biri olan home tuşu bulunmuyor. Kullanıcılar da zamanla bu duruma alışıp yeni İPhone modellerini deneyimliyor. Bu durum da iPhone kasa değişimi fiyatları konusunda belirleyici bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Sadece Orijinal Parça Kullanılır

Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir. Kaliteden yana The Repair House’a karşı bir şüpheniz olmasın. Cihazınız en kısa süre içinde elinize ulaşır.

6 Ay Garantilidir

Kullandığımız parçalar kullanıcı hatalarının dışında 6 ay garantilidir. Sıvı teması, kırılması vb. durumlar ürünü garanti dışı bırakmaktadır. Bunların dışında yaşadığınız problemlerde bize geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Çünkü teknik müdahale konusunda uzmanız ve hijyenik çalışıyoruz. Olabildiğinden daha çabuk bir şekilde hizmet sağlamak için gayret gösteriyoruz.
Kullandığımız parçalar A kalite parçalardır ve her biri orijinaldır. Bazı müşterilerimizin fiyatı yüksek bulması üzerine çıkma ürünler de kullanılabilir fakat özel bir istek olmadan böyle bir şey asla yapılmaz.
Duis felis nunc, finibus eget ipsum eu, placerat pharetra tellus. Donec nec feugiat lectus. Maecenas cursus suscipit ex vel rutrum. Nam id egestas nulla. Nam leo nisi, finibus nec nisl et, euismod ornare eros. Nam rhoncus sem a massa sodales pulvinar quis quis turpis. Donec sit amet congue mauris.
Kesinlikle hayır. Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz hassasiyetten ötürü böyle bir işlem sağlamıyoruz. The Repair House olarak sadece onarım ve parça değişimi hizmeti sağlıyoruz.

Galeri

×