iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi iPhone tüm modelleri için ekran değişimi. Kuryelerimiz ile evinizden alıyor ve evinize bırakıyoruz. Garantili, güvenli ve hızlı servis çözümleri. The Repair Hose

0212 999 61 90

iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi cep telefonunuzu evinizden alıyor uygun fiyata ekran değişimi yapıyor ve yeniden evinize bırakıyoruz. Türkiye’de ilk defa uygulanan bu kaliteli servisimizi keşfedin.

Teknoloji, içinde bulunduğumuz bu modern zamanlarda eskisine göre çok daha hızlı bir gelişim göstermiştir. Bunun neticesinde ise ortaya gereksinim duyduğumuz birçok konuda bizlere yardımcı olacak araçlar çıkmıştır. Bu durumdan özellikle her an ihtiyaç duyduğumuz telefonlar en önemli payı almıştır. Hiç şüphesiz ki sahip cep telefonlarının hayatımızda oldukça önemli bir yeri olduğu tartışılmaz bir gerçektir.

Çünkü bu harika teknolojik araçlar yardımıyla gün içerisindeki pek çok işimizi kolaylıkla halledebilmekteyiz. Günlük yaşamda pek çok nedenden dolayı iletişim kurmaya sıklıkla ihtiyaç duyuyoruz. Daima yanımızda olan cep telefonları bu konuda bizlere çok pratik ve iyi imkânlar sunmaktadır. Teknolojik donanımların bu telefonlar üzerinde en iyi şekilde kullanılmasıyla, cep telefonlarındaki özellik ve nitelikler de aynı ölçüde güçlenmeye başlamıştır.

Gerek kamerası, gerek içerisindeki hızlı ara yüzü, gerekse de dış kaplamasında yer alan güçlü koruyucu sistemler, her açıdan bu telefonları harika bir hale getirmiştir. Günümüzde daha etkili ve teknik bakımda güçlü telefonlar üretmeye çalışan çok sayıda büyük firma vardır. Bunlar arasında özellikle Apple firması, muhteşem ve çok beğenilen nitelikte telefonlar üreten öncü firmalardan biridir.

Dünya genelinde Apple firmasının ürettiği iPhone marka cep telefonlarını kullanan insanların sayısı oldukça fazladır. İçerisinde farklı bir işletim sisteminin barındırması da kullanıcıların tercihlerini etkileyen faktörlerden biridir.

Bundan başka teknik özelliklerini yanı sıra dış kaplamasında kullanılan dayanıklı malzemeler de, bu markanın cep telefonlarındaki sevilen özelliklerinden biridir. Satın aldığımız bir cep telefonunun dışsal açıdan yeterince iyi ve korunaklı bir yapıya sahip olması, hiç şüphesiz ki en önemli beklentilerimizden biridir. Çünkü eğer ekran yüzeyi ve dış kaplaması güçlü olursa ancak bu cep telefonlarını oluşacak herhangi bir riske en iyi şekilde koruyabilmiş oluruz.

Genel olarak ekranlarla ilgili meydana gelen sorunlar, kullanıcıların en sık karşılaştığı durumlar arasındadır. Fakat bu sorun ekran değişim işlemleriyle kolayca giderilebilmektedir. Bizler The Repair House firması olarak iPhone ekran değişimi işlemlerini oldukça profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Oldukça pahalı fiyatlarda olan bu cep telefonlarınızla ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, firmamızdan teknik açıdan her türlü tamir hizmetlerini güvenle alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

İnsanlar, kullandıkları cep telefonlarıyla ilgili beklenmedik birçok farklı sorunla karşı karşıya kalabilmektedirler. Yaşanılan sorunları büyük bir çoğunluğu cep telefonlarına oldukça olumsuz yönde birtakım zararlar verebiliyor. Ancak eğer durum tamiri gerektirecek noktada ise buna çözümler de o kadar kolay bir şekilde bulunabiliyor. Bu hususta ağırlıklı olarak yaşanan sorunların başında cep telefonları ekranlarının zarar görmesi yer alıyor.

Buna sebep olan etkenler arasında ise;

  • Cep telefonunun yüksek bir yerden düşmesi,
  • Oldukça sert bir darbeyle karşılaşması,
  • Çeşitli materyallerin sürtünmesi sonucu ekranda çok yoğun çizilmelerin oluşması,
  • Ya da cep telefonunu sertçe bir yere hızlıca çarpmak gibi hususlar, bu konuda ekranlara zarar veren temel ve yaygın durumlardan birini oluşturuyor.

Böyle bir durumda yapılması gereken çözümler bulunuyor. Çünkü diğer marka telefonlarda olduğu gibi iPhone marka telefonlar için de üretilen orijinal yedek parçalar, tamirat konusunda gerekli destekleri sağlıyor. Orijinal bir iPhone marka ekran ile kırılan bölümü değiştirerek tekrar telefonu yeni gibi bir hale getirmek mümkün oluyor.

iPhone ekran değişim fiyatları birçok bakımdan duruma göre çeşitli farklılıklar gösterebiliyor. Ancak The Repair House firması olarak bizler bu konuda müşterilerimize oldukça uygun fiyatlardan hizmetler sunmaya çalışarak onları en iyi şekilde memnun etmeye çalışıyoruz. Bundan dolayı bütçenizi de koruyacağınız şekilde bizlerden ihtiyaç duyduğunuz her zaman gerekli destekleri alabilirsiniz.

Sadece Orijinal Parça Kullanılır

Onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir. Kaliteden yana The Repair House’a karşı bir şüpheniz olmasın. Cihazınız en kısa süre içinde elinize ulaşır.

6 Ay Garantilidir

Kullandığımız parçalar kullanıcı hatalarının dışında 6 ay garantilidir. Sıvı teması, kırılması vb. durumlar ürünü garanti dışı bırakmaktadır. Bunların dışında yaşadığınız problemlerde bize geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Çünkü teknik müdahale konusunda uzmanız ve hijyenik çalışıyoruz. Olabildiğinden daha çabuk bir şekilde hizmet sağlamak için gayret gösteriyoruz.
Kullandığımız parçalar A kalite parçalardır ve her biri orijinaldır. Bazı müşterilerimizin fiyatı yüksek bulması üzerine çıkma ürünler de kullanılabilir fakat özel bir istek olmadan böyle bir şey asla yapılmaz.
Duis felis nunc, finibus eget ipsum eu, placerat pharetra tellus. Donec nec feugiat lectus. Maecenas cursus suscipit ex vel rutrum. Nam id egestas nulla. Nam leo nisi, finibus nec nisl et, euismod ornare eros. Nam rhoncus sem a massa sodales pulvinar quis quis turpis. Donec sit amet congue mauris.
Kesinlikle hayır. Kişisel verilerinize karşı gösterdiğimiz hassasiyetten ötürü böyle bir işlem sağlamıyoruz. The Repair House olarak sadece onarım ve parça değişimi hizmeti sağlıyoruz.

Galeri

×