Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

===================>h859
Destek: 0(850) 550 0990

Telefon Hoparlöründen Neden Ses Gelmez?

Telefon hoparlöründen neden ses gelmez? 

  1. a) İlk Problem Olan Çevresel Etkenlerden Ortaya Çıkan (Toz, Kir, Elbise Pamuğu) Partiküller İçin;

Konu hakkında bilgi sahibi ve tecrübeli bir teknisyenin uygun koşullarda, uygun ekipmanlar aracılığıyla temizlik işlemini yapması gerekmektedir.

  1. b) İkinci Problem Olan Donanımsal Problemler İçin İse;

İkinci problemin çözüm yolu ise yine teknisyen tarafından yapılacak olan hoparlör soketi değişimidir. Bu noktada tekrar etmekte fayda görüyoruz ki, değişimi kesinlikle kendiniz ya da bir tanıdığınız yapmamalıdır. Alanında uzman bir teknisyen gerekli koşullarda, gerekli teknik ekipmanlarla orijinal ürünler kullanarak bu işlemi gerçekleştirmelidir.

  1. c) Hoparlör Soketi Değişimi İçin Güvenilir Bir Firmadan Yardım Almalısınız

The Repair House ekibi olarak her cihazın modeline ve özelliklerine göre %100 orijinal ürünleri değişim süreçlerinde kullanmaktayız. Teknik servisimizde hoparlör soketi değişimi, alanlarında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü özenle seçilen ekipmanlarla gerçekleştirilmektedir.

Telefonunuzda oluşan sorunu, bulunduğunuz yere gelerek, gözünüzün önünde tamir etmektedir. Böylece zaman kaybetmediğiniz gibi aynı zamanda “Kişisel verilerime bir şey olur mu?” endişesi taşımanıza gerek kalmamaktadır. Yerinde hizmet ilkesine bağlılık kapsamında MNG Kargo şirketi ile sağlanan işbirliği sayesinde İstanbul içindeki kullanıcılara 2 saat gibi kısa bir süre içinde adresten aldığı cihazı aynı gün içinde teslim edilebilmektedir.

Ücretsiz olan bu kargo hizmetiyle kullanıcıları bekletmeden hızlı bir şekilde sorunlarını çözmek amaçlanmaktadır. Hoparlör soketi değişimi sonrasında sorunsuz ve temiz bir şekilde hoparlörünüz çalışacaktır.

Hoparlör değişimi fiyatları ise cep telefonu modellerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Tüm modeller için tamir ücretlerine Servis formundan ulaşabilirsiniz.